Ohlášky – Nový rok

Neděle 8.1.

Křest Páně

Sv. Bartoloměj 9:30 sv. Vít-Zálabí Nejsv. Trojice

Pondělí – památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve

Toto pondělí je jen jedna mše svatá ráno!!!

Středa a čtvrtek – od 10:30 až do mše sv. hodinová adorace a příležitost k svátosti smíření.

Pátek 6. ledna – Slavnost Zjevení Páně – doporučený svátek

Následující neděle 8. ledna 2017Slavnost Křtu Páně

Modlitba sv. růžence půl hodiny před každou mši sv. pondělí-pátek. Sv. zpověď – půl hod. přede mši sv.

Návštěva betléma v kostele sv. Bartoloměje 1. ledna 2017 je možná od 13:00 do 17:00 hod. Prosíme dobrovolníky z farnosti, aby se zapisovali na hlídání kostela v čase, kdy bude otevřený veřejnosti.

Koledníci Tříkrálové sbírky. V naší farnosti budeme mít Tříkrálovou sbírku v dnech 5. -7. ledna 2017.

Příprava na přijetí svátostí pro dospělé. Setkání je pravidelně ve středu v 19:00 hod. na faře. Příprava je stále otevřená pro další zájemce. Dospělí, kteří mají zájem přijat svátost křtu anebo se připravit na další svátosti – sv. přijímání, biřmování se mohou hlásit u p. faráře (tel.: 604 294247).

Katecheze pro starší žáky a středoškoláky je vždycky v pátek večer po mši sv. Předpokládá se i účast žáků na večerní mši sv. Katecheze bude po skončení mši sv. na faře.

Vyučování náboženství pokračuje v tomto týdnu jak zvykle. Katecheze bude na faře.

Projekt IROP v kostele sv. Bartoloměje. Naše farnost připravuje projekt z evropských fondů, tzv. IROP. V rámci projektu chceme dokončit vše, co v kostele ještě třeba dokončit (varhany, kůr, Kokovská kaple, zákristie, schodiště na ochoz, schodiště do věží, půda kostela, krypta a další). V rámci projektu bychom chtěli doladit vše, co už je udělané. Zvláště nás zajímají pohledy na oltáře, sochy apod. Prosíme proto o jakékoliv starší fotografie ze křtů, svateb, cokoliv, podle čeho bychom mohli postupovat v rekonstrukci.

Označeno v Oznamy