Bohoslužby na Velikonoční svátky

Prosíme, abyste se na obřady Velkého týdne přihlašovali. Je možné, že kvůli omezením se nebudou moci účastnit všichni. Proto doporučujeme, abyste se prostřídali a vybrali si jedno slavení (Zelený čtvrtek, Velký pátek, Bílá sobota) a ostatní dny sledovali obřady v živém vysílání. Na Velikonoční neděli se na slavnostní mši, věřím, mohou zúčastnit všichni, kdo budou chtít. Na Bílou Sobotu otevřeme dveře chrámu sv. Bartoloměje, takže i ti, kdo by se nevešli do přihlašování, budou moci sledovat bohoslužby z přilehlých prostorů (při zachování rozestupů a dalších pravidel). Prosím, využijte také možnosti osobní návštěvy chrámu ne Velký pátek a na Bílou sobotu k adoraci Svatého kříže a Božího hrobu.

Zpovídat budeme u Sv. Bartoloměje na Velký pátek od 14:00 hod. a na Bílou Sobotu od 10 do 12 hod. a od 15 do 17 hod.

Rezervace místa na bohoslužby je možné provést na stránce farnosti. Prosíme, nabídněte starším farníkům, kteří nepoužívají internet, že je přihlásíte na bohoslužby. Živé vysílání bohoslužeb z chrámu sv. Bartoloměje naleznete na stránce farnosti (www.farnostkoklin.cz)