Misijní neděle v Kolíně se vzácnými hosty

img-1432Všichni jsme pozváni přijmout toto povolání – vykročit z vlastního pohodlí a mít odvahu vydat se do všech periferií, které potřebují světlo evangelia – papež František (Evangelii Gaudium 20).

Misijní neděli bude slavit naše farnost se vzácnými hostmi. Navštíví nás páter Ján Kušnír SVD, misijní sekretář slovenské provincie Společnosti Božího Slova, který působil v misii v Mexiku. Spolu s ním přijede jáhen Michal Vrták SVD (vysvěcený na jáhna v sobotu 15.10.2016), který absolvoval svoji pastorační praxi v Mexiku.

Po mši sv. v 8:00 bude beseda s p. Jánem Kušnírem SVD, misionářem v Mexiku. Místo besedy: fara, Brandlova 25, začátek besedy: cca 9:15 hod.

kusnir

Pater Ján Kušnír SVD

vrtak

Jáhen Michal Vrták SVD

Při mši sv. v kostele sv. Víta v Kolíně-Zálabí bude mít kázání pro děti jáhen Michal Vrták SVD. S dětmi si pohovoří o svojí misijní zkušenosti z misií v Mexiku.

Mše sv.v Kolíně

8:00 kostel Nejsv. Trojice (klášter)

9:30 kostel sv. Víta v Kolíně-Zálabí

18:00 kostel Nejsv. Trojice (klášter)

Mše sv. neděli 23. října není v kostele sv. Bartoloměje z důvodu natáčení filmu.

misijni-nedele2016