Poděkování za sbírku

Dobří lidé,

ráda bych touto písemnou formou poděkovala všem, kteří se podíleli na pomoci naprosto neznámé osobě. Jmenuji se Veronika Jemelková a mám ročního syna Patrička. Okolnosti nás před 1 a  ½ měsícem donutily se přestěhovat k mému taťkovi mimo Kolín, ale bohužel 26.11. v půl druhé ráno nám od sazí shořela střecha nad hlavou. Jelikož jsme neměli kam s mrňouskem jít, vzala nás pod svá křídla má drahá přítelkyně Hanička Slavíková a já bych jí ráda vyjádřila, jak jsem ji vděčná tady před Vámi. Stejně tak moc nelze vyjádřit mé vroucné díky Vám všem, kteří jste pomohli jak hmotnými dárky, tak finanční částkou a samozřejmě děkuji i těm, kteří přidali i modlitbičku. Všem slibuji, že vše co jste darovali je pouze pro Patrička, jelikož on je pro mě vším. Strašně ráda bych Vám vyjádřila, jak moc si všeho vážím osobně, ale tak mě Vaše dobrá srdce dojímají, že bych to asi nezvládla-proto doufám, že tímto dopisem to alespoň trochu dokáži vyjádřit.

DĚKUJI!!!

                                                              Veronika  Jemelková