V neděli otevřeme ochoz chrámu – podpoříme Farní charitu

IMG_1550Chcete také zažít jedinečný pohled na Kolín?

Příležitost budeme mít všichni v neděli 14. května 2017 na Otevřené ulici, kdy otevřeme chrámový ochoz.
Pozor. Tento jediný vstup bude v rámci Otevřené ulice zpoplatněný. Ale pouze z jednoho důvodu. Velmi fandíme projektu Farní charita Kolín s názvem „Centrum rodinného života sv. Zdislavy“ – profesionální centrum pro ohrožené rodiny, které se aktuálně buduje v Kolíně v Benešově ulici naproti „Leninovi“. Projekt je z podstatné části financován z dotačního programu, ale na ten nutný zbytek zatím stále chybí prostředky.

A charakteristika projektu?
– Podporovaná komunikace rodičů – vidět situaci očima dítěte – asistovaný kontakt dítěte s rodičem – asistované předávání dítěte – dobro celé rodiny – pomoc v rozvodovém období. Více v odkazu zde: https://www.kolinskypres.cz/clanek-rodicovske-dohody-v-cent…

I Vy můžete svou troškou osobně podpořit projekt, který má smysl a je konkrétní. Na ochoz se můžete vydat za 30 korunčeských, ale přispět můžete dle svého uvážení. Přítomna bude ředitelka Farní Charity Lucie Růžková Rybárová, jež neúnavně hledá cesty, jak pomáhat. Budete se moci skrze projekt zeptat na cokoliv 🙂

Nedělní program Otevřené ulice zde

Otevřeno 17 – 20 hod.

Foto: Martin Štefenec SVD