Vikariátní setkání mládeže – informace pro farníky

Ve dnech 12. a 13. září se v naší farnosti uskuteční vikariátní setkání mládeže. Část programu bude přístupná i pro farnost a všichni lidé jsou na tyto části srdečně zváni.

• v pátek v 19 hod. (do cca 20 hod.) společná modlitba v kostele Nejsvětější Trojice.
  • v sobotu v 9 hod. (do cca 10:30) mše svatá v kostele sv. Bartoloměje (Veni Sancte – mše svatá k začátku školního roku. Zvlášť srdečně jsou zváni studenti, jejich rodiče a učitelé).
  • v sobotu ve 14 hod. fotbalové utakání mezi farnostmi Kolín + Uhlířské Janovice a Český Brod + Kostelec nad Černými lesy. Zájemci, kteří by se chtěli zapojit aktivně do fotbalového klání, nechť se hlásí u P. Martina Sklenáře. Ostatní jsou zváni jako fanoušci. Po zápase bude možnost posedět a opékat buřty.