Vikariátní setkání mládeže – informace pro mládež

Zveme všechny mladé kolínského vikariátu k účasti na vikariátním setkání mládeže, které se uskuteční ve dnech 12. a 13. září 2014 v Kolíně.

Budeme začínat v pátek v 18:00 slavením mše svaté (kostel Nejsvětější Trojice). Po mši svaté bude společná modlitba v kostele. Po společné modlitbě je připravený společenský program.

V sobotu bychom začali v 9 hod. slavením mše svaté u příležitosti začátku školního roku, při které budeme vzývat Ducha svatého a prosit o jeho dary (Veni Sancte). Po mši svaté bude dopolední společenský program. Na 14 hod. se přesuneme do Pňova-Předhrádí, kde se uskuteční fotbalové utkání mezi farnostmi Kolín + Uhlířské Janovice a Český Brod + Kostelec nad Černými lesy. Po zápase bude možnost posedět a opéct si buřty.

Na setkání je třeba si vzít s sebou osobní potřeby, spací pytel. Cena setkání je 150 kč. Jídlo a noclech jsou zajištěny.

Některého programu se mohou účastnit také lidé z farnosti (jsou srdečně zváni). Bližší informace jsou ve vlastním dokumentu.

Těšíme se na viděnou a na společně strávený čas.

P. Martin Sklenář, duchovní rádce mládeže kolínského vikariátu

Vikariátní setkání mládeže